TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS - PODLE VÁS
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

navigační systémy budov

 

Společnost je od roku 2014 zisková společnost, aniž by uchovávala nebo sdílela osobní údaje o osobách, které používají naše navigační systémy budov. Tím chceme říct, to, co u nás hledáte, je soukromé, i pro nás!

Jsme hrdí na to, že máme obchodní model pro webovou firmu, která je zisková, aniž by měla vaše osobní údaje o produktu. Jsem rád, že vám můžu říct všechno o tom, jak to funguje (a jak mohou fungovat i jiné společnosti).

Navigační systémy budov

Ačkoli nejprve, pokud nejste obeznámeni s naší firmou - jsme společností zabývající se ochranou osobních údajů na internetu, která vám umožňuje bezproblémově převzít kontrolu nad vašimi osobními informacemi online bez jakýchkoli obchodních transakcí.

Provozujeme navigační systémy budov a alternativní vyhledávač Google, nabízíme další aplikace a rozšíření, které vás ochrání před Googlem, Facebookem a dalšími sledovateli, bez ohledu na to, na co se na internetu díváte.

Navigační systémy budov

Ve skutečnosti je to velký mýtus, že vyhledávače jako jsou navigační systémy budov potřebují sledovat vaši osobní historii vyhledávání a vydělávat peníze, nebo přinášet kvalitní výsledky ve vyhledávání. Téměř všechny vyhledávače (včetně společnosti Google) jsou založeny na klíčových slovech, které zadáváte, aniž byste o nich věděli, včetně historie vyhledávání nebo zdánlivě nekonečného množství dalších datových bodů.

Ve skutečnosti inzerenti ve vyhledávací síti nakupují reklamy ve vyhledávací síti prostřednictvím nabídek na klíčová slova, nikoliv na lidi. To také dává smysl. Pokud dáte do vyhledáváte heslo "auto", je větší pravděpodobnost, že budete reagovat na automobilovou reklamu než na něco, co jste hledali minulý týden.

Poslední komentáře

 • Tomáš Matonoha

  Uršula
  Skvělý herec, vtipnej sypmpatyckej chalp. Na tovoje tvář má známý hlas nekoukám, ale určitě tam dal ty ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  David
  Výborný herec,moderátor se smyslem pro humor. Jsem velice rád,že šel do tvoje tvář má známí hlas,i ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  Barbora1
  Tomáš je skvělý člověk je až úžasné jak dokáže být tak veselý líbí se mi jeho vtipy a jsem strašně ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  Barbora
  Ten nejlepší zpěvák herec jsem rada ze byl ve tvoje tvar má známy hlas❤️

  Číst dále...

   
 • Jan Maxián

  Guest
  Skvělý zpěvák šle i dabér

  Číst dále...

Absolutuní vítěz

Vítěz IV. řady

Nej mentor, moderátor

Vítěz III. řady

Nej v porotě

Vítěz II. řady

NEJ tip příště

Vítěz I. řady