TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS - PODLE VÁS
Hlas můžete dát 1x každému kandidátovi v každé kategorii, jednou za 24 hodin. Po rozkliknutí můžete přidat komentář. Klikání je hlídané dle IP adres. Vítěz dle hlasů je zrovna ten, který je 1. v pořadí. Řazení kandidátů je od největšího počtu hlasů, po nejmenší počet hlasů.hlas

Světelné reklamy

Světelné reklamy:

Laditelná bílá, účinnost, laditelnost, kvalita světla, diverzifikace, náklady – to je nová technologie LED světelné reklamy kontroléru pro urychlení další úrovně inteligentního osvětlení. Osvětlovací zařízení, která používají umělé osvětlení a často se považují za pohodlnější a energeticky účinnější, se obecně označují jako „inteligentní osvětlení“, a přesto není k dispozici žádná společná definice.

Toto klíčové slovo je nadužíváno k propagaci řady funkcí, jako jsou jednoduchá připojená svítidla – potenciálně s ovládáním smartphonu – až po plně připojenou instalaci osvětlení se senzory a zařízeními řízenými prostřednictvím cloudové aplikace.

Světelné reklamy

Autor tohoto článku má další, jasnější definici – pro něj termín inteligentní osvětlení světelné reklamy popisuje schopnost osvětlovacího systému automaticky se přizpůsobit potřebám uživatelů a místnosti.

Představuje alternativní způsob implementace inteligentních osvětlovacích systémů, například pomocí nového digitálního integrovaného obvodu LED ovladače. Zavolejte nám a domluvte si s námi konzultaci ohledně Vašich požadavků na světelné reklamy.

Poslední komentáře

 • Tomáš Matonoha

  Uršula
  Skvělý herec, vtipnej sypmpatyckej chalp. Na tovoje tvář má známý hlas nekoukám, ale určitě tam dal ty ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  David
  Výborný herec,moderátor se smyslem pro humor. Jsem velice rád,že šel do tvoje tvář má známí hlas,i ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  Barbora1
  Tomáš je skvělý člověk je až úžasné jak dokáže být tak veselý líbí se mi jeho vtipy a jsem strašně ...

  Číst dále...

   
 • Tomáš Matonoha

  Barbora
  Ten nejlepší zpěvák herec jsem rada ze byl ve tvoje tvar má známy hlas❤️

  Číst dále...

   
 • Jan Maxián

  Guest
  Skvělý zpěvák šle i dabér

  Číst dále...

Absolutuní vítěz

Vítěz IV. řady

Nej mentor, moderátor

Vítěz III. řady

Nej v porotě

Vítěz II. řady

NEJ tip příště

Vítěz I. řady